Dragon Cave Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Cave Croatia

Croatian Dragon Cave forum // Hrvatski Dragon Cave forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  LoginLogin  RegistracijaRegistracija  

 

 UniCreatures

Go down 
+6
Arlin97
***Horses-Lover***
Nena
Jaguarka
DoggyModesty
Golden
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6593

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptyčet srp 23, 2009 8:14 pm

* "Netko je pokušao ubiti našu prijateljicu Sandi" drsko odgovori Lilly!
[Vrh] Go down
***Horses-Lover***
Fan
Fan
***Horses-Lover***


Broj postova : 210
Zmajski novci : 5728

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypet srp 24, 2009 6:17 pm

*Da,samo mi neznamo tko...a tko si ti?* - upita Sangha.
[Vrh] Go down
Tina
Veteran
Veteran
Tina


Broj postova : 342
Zmajski novci : 5739

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypet srp 24, 2009 7:17 pm

Kiera priđe te pogleda u Sanghu.
Misliš tko sam ja?
[Vrh] Go down
http://cookie-avatars.blog.hr
***Horses-Lover***
Fan
Fan
***Horses-Lover***


Broj postova : 210
Zmajski novci : 5728

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptysub srp 25, 2009 7:41 am

*Da*
[Vrh] Go down
Lilly
Veteran
Veteran
Lilly


Broj postova : 345
Zmajski novci : 6254

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptysub srp 25, 2009 9:10 am

"da tko si ti,izgledaš ko neki Patrick iz Irske"-*nasmiješi se Sandi*
[Vrh] Go down
http://princezinidnevnici12344321.blog.hr/
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6593

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptysub srp 25, 2009 9:48 am

*Jesi li ti čovjek??"
[Vrh] Go down
Lilly
Veteran
Veteran
Lilly


Broj postova : 345
Zmajski novci : 6254

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptysub srp 25, 2009 9:52 am

"meni izgledada koga je samo zašto silazi sa duge"
[Vrh] Go down
http://princezinidnevnici12344321.blog.hr/
Golden
Lovac
Lovac
Golden


Broj postova : 150
Zmajski novci : 6352

Zmajske karakteristike
Trade:
UniCreatures - Page 4 2uigk0g100/100UniCreatures - Page 4 35ckk94  (100/100)

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptyned srp 26, 2009 6:58 pm

Hmm...Gdje sam ja?...*zamisli se Rina te se ogleda oko sebe...Vidjela je visoko drveće...Zatim je ugledala potočić...Zatrčala se i uskočila u njega...Popila je malo vode te je ugledala neke ljude...Zatrčala se prema da ih napadne no zaustavilo ju je veliko BUM!....Rina je ležala na podu...Zabila se,zabila u nešto prozirno...Dugo je razmišljala o prozirnome "čudu" i mrmljla*... Ljudi!...*u njenom glasu čula se mržnja...Još je malo ležala dok nije čula jedno dijete kako priča...* Baš je čudan ovaj zoološki vrt,mamice,ima svakakvih životinja...Hey,gle ovo..."Čarobni vuk"...Hmm...Baš je lijep...*dijete je uperivalo prst u Rinu...Začudila se...Što je to uopće Zoološki vrt?
Dok je razmišljala na oči su joj navrle suze...
Što će se dogoditi s mojim prijateljima???...*jedna suza skliznula joj je niz lice a zatim pogledala kroz prozor i ugledala mjesec...*Kunem se...Svaki dan koji provedem u ovom "zatvoru" provesti ću čekajući svoje prijatelje...Da me izbave...
[Vrh] Go down
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6593

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptyned srp 26, 2009 8:14 pm

"Jeste li skužili da dugo nema Rine?" upita Lilly... "Čula sam kako ljudi pričaju o nekom vrtu, ali problem je što neznam šta je to, možda se vrate pa bi ih mogli slijediti, možda nađemo Rinu" ponosno je govorila Lilly.. "Fali mi". Tiho je rekla i suza joj je potekla niz obraz i kapnula na svježu mokru travu.
[Vrh] Go down
Arlin97
Novi član
Novi član
Arlin97


Broj postova : 29
Zmajski novci : 5695

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypon srp 27, 2009 7:28 am

Ja samo unam za vrtove s cvjecem.No znam za neke staklene zatvore u kojem ljudi drze zivotinje i nedaju im da izadju. *kaze Kaanica*
[Vrh] Go down
Lilly
Veteran
Veteran
Lilly


Broj postova : 345
Zmajski novci : 6254

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypon srp 27, 2009 9:51 am

"hmm'možda u zološkom vtu,ja sam tamo bila prvih 5 godina života,ali sam uspjela pobjeći"
[Vrh] Go down
http://princezinidnevnici12344321.blog.hr/
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6593

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypon srp 27, 2009 10:33 am

"Čekaj samo malo!" reče Lilly i uzme papir s poda, na njemu je pisalo:
Poštovane dame i gospodo,
u subotu 13.4.09 dođite i gledajte
novog vuka zvanog Duck, ulaznica
je besplatna, zabavite se! (Slika od Rine)
Ulica Životinja, prijelaz 36, ugao 2...

"Pa to je Rina!" vikne Lilly... "Danas je petak, idemo se odmoriti
pa ćemo sutra ići tražiti Rinu" "Neće biti jednostavno, treba nam
sna..."
[Vrh] Go down
***Horses-Lover***
Fan
Fan
***Horses-Lover***


Broj postova : 210
Zmajski novci : 5728

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypon srp 27, 2009 11:12 am

*Da,i moramo se pobrinuti za Sandinu ranu.Spava mi se...Nadam se da će Rina biti ok* - kaže pospano Sangha.
[Vrh] Go down
Lilly
Veteran
Veteran
Lilly


Broj postova : 345
Zmajski novci : 6254

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypon srp 27, 2009 11:12 am

"Hmm,pa naravno,ali to nije zoo,to je cirkus "-*ukaže Sandi*
[Vrh] Go down
http://princezinidnevnici12344321.blog.hr/
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6593

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypon srp 27, 2009 11:29 am

"Sandi odmori se, sutra nas čeka naporan dan, nadam se da će rana proći..." kaže Lilly, donese sijeno iz šume napravi od njega ugodan krevet, zatim ode po još i sastavi svima... Uzme još sjena zaveže ih lišćem i napravi jastuk.. "poslužite se"
[Vrh] Go down
Lilly
Veteran
Veteran
Lilly


Broj postova : 345
Zmajski novci : 6254

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypon srp 27, 2009 11:32 am

"joj hvala Lilly,i ja se nadam da će brzo proć"*rana se smanjivala i smanjivala sve dok nije prošla*
[Vrh] Go down
http://princezinidnevnici12344321.blog.hr/
Golden
Lovac
Lovac
Golden


Broj postova : 150
Zmajski novci : 6352

Zmajske karakteristike
Trade:
UniCreatures - Page 4 2uigk0g100/100UniCreatures - Page 4 35ckk94  (100/100)

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypon srp 27, 2009 3:12 pm

AAAAA...*viknula je Rina dok ju je krotitelj lupao bičem*...Što to radiš?...*jaunkula je...Nije znala za cirkus ni ništa,bila je tužna...Još čeka svoje prijatelje...Tada je čovjek još nekoliko puta zamahnuo bičem i udario ju je...Rina je plakala i razbijesnila se...Ugrizla ga je za ruku...I tada ugledala izlaz,svijetlo na kraju unela,sunce,nebo i zatrčala se u njega....Odjednom se osjećala slobodno...Otišla je do svoje šume te se pridružila prijateljima*...Tu sam!
[Vrh] Go down
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6593

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypon srp 27, 2009 4:26 pm

"Vratila si se!" uzviknula je Lilly, od sreće joj je suza kadnula niz oko, "Nemogu vjerovati, mi smo se dogovorile da ćemo te spasiti ali," mrmljala je svašta i nebitno jer je bilo toliko uzbrkana i sretna, "Tako mi je drago da si o5 tu!" Ali sreća je ubrzo nestala, puška je opalila iz vana u špilju u kojoj su bili, nitko nije bio pogođen, iz vana se čuo čobo (krotitelj) koji je psovo i dozivao Rinu.
[Vrh] Go down
Arlin97
Novi član
Novi član
Arlin97


Broj postova : 29
Zmajski novci : 5695

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypon srp 27, 2009 5:33 pm

Misssslim da je ovaj put vrijeme da mi dopusssstite da ga ugriznem!Joooj kako ce ga sssamo otrov polagano ubijati.HAHAHAHAHAHA! nasmije se zlokobno Twisted
[Vrh] Go down
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6593

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypon srp 27, 2009 7:32 pm

"Haha, možeš, ali samo za nogu, da ga neubiješ, neka padne u komu i završi u bolnici, nemoj ga ubiti, jer će možda tebe ljudi koji ga traže Zao ", kaže Lilly
[Vrh] Go down
dragoness
Lovac
Lovac
dragoness


Broj postova : 105
Zmajski novci : 5909

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypon srp 27, 2009 8:35 pm

Ime:Katy i Ryan
Vrsta:Dualis
Biografija:Katy i Ryan su se rodili skupa i cjeli život bili zajedno.
Slika:http://sites.google.com/site/unifansite/families/dualis
Dob:odrasli (Yuni)

*Katy i Ryan dotrče i Katy kaže:"zdravo!"a Ryan doda "mi smo Katy i...." prekine ga Katy:"Ryan!mi smo iz obitelji dualis."*
[Vrh] Go down
Lilly
Veteran
Veteran
Lilly


Broj postova : 345
Zmajski novci : 6254

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypon srp 27, 2009 9:09 pm

"ey Katy i Ryan,ja sam Sandi"-Sandi dotrči do Katy osvečala je nešto loše u ryan-u
[Vrh] Go down
http://princezinidnevnici12344321.blog.hr/
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6593

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptypon srp 27, 2009 9:19 pm

"Baš ste smiješni, dobrodošli, svašta se zbivalo ovdje!" kaže Lilly
[Vrh] Go down
Golden
Lovac
Lovac
Golden


Broj postova : 150
Zmajski novci : 6352

Zmajske karakteristike
Trade:
UniCreatures - Page 4 2uigk0g100/100UniCreatures - Page 4 35ckk94  (100/100)

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptyuto srp 28, 2009 6:39 am

Oh,ne opet on...Slobodno ga ubij Kaanice... Twisted Tukao me nekom stvari što se zove bič...Imam rane po leđim,pogledajte......*reče Rina te se okrene i stavi šapicu na rane...Rane su bili duboke i crvene...Rina je zaplakala i jaukala*...Boli me!...*reče,te se okrene prema Lily*...Seko,falila si mi......*te ju čvrsto zagrli...*...Naravno falili ste mi i vi ostali...*te počne grliti ostale životinjice...
[Vrh] Go down
***Horses-Lover***
Fan
Fan
***Horses-Lover***


Broj postova : 210
Zmajski novci : 5728

UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Emptyuto srp 28, 2009 9:18 am

*I ti si nama* - kaže Sangha
[Vrh] Go down
Sponsored content





UniCreatures - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
UniCreatures
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dragon Cave Croatia :: Forum :: Arhiva-
Forum(o)Bir: