Dragon Cave Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Cave Croatia

Croatian Dragon Cave forum // Hrvatski Dragon Cave forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  LoginLogin  RegistracijaRegistracija  

 

 UniCreatures

Go down 
+6
Arlin97
***Horses-Lover***
Nena
Jaguarka
DoggyModesty
Golden
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6459

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptyned srp 19, 2009 7:16 pm

* "Hey! Kaanica!" Vikne Lilly, "Dobrodošla!"
[Vrh] Go down
Arlin97
Novi član
Novi član
Arlin97


Broj postova : 29
Zmajski novci : 5561

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptyned srp 19, 2009 7:18 pm

Hvala,ssssta vi to radite *prosikce jezikom*
[Vrh] Go down
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6459

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptyned srp 19, 2009 7:31 pm

"Malo smo lovile životinje, gladne smo bile... Hoćeš i ti nešto??" Pita Lilly.
[Vrh] Go down
Arlin97
Novi član
Novi član
Arlin97


Broj postova : 29
Zmajski novci : 5561

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptyned srp 19, 2009 7:33 pm

Mossssda nekog missssa ili tako nessssto.Ne morate me se bojati,ja sssssamo trassssim drussssstvo.SsSsSsSsSs
[Vrh] Go down
***Horses-Lover***
Fan
Fan
***Horses-Lover***


Broj postova : 210
Zmajski novci : 5594

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 8:24 am

*Evo me vratila sam se! O,bok,ti si?*
[Vrh] Go down
Golden
Lovac
Lovac
Golden


Broj postova : 150
Zmajski novci : 6218

Zmajske karakteristike
Trade:
UniCreatures - Page 2 2uigk0g100/100UniCreatures - Page 2 35ckk94  (100/100)

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 8:31 am

"Heh...Na meniju imamo samo zečeve...No zadnji je u mom trbuhu..."...*nasmije se Rina*..."Mislim mogu ti uloviti miša ako hoćeš"...*reče te se zatrči u šumu...U šumi je bilo strašno..Oko nje bio je samo mrak...Nije mogla vidjeti ni šapu pred njuškom...Uhvatila ju je nelagoda,pogledala je ispred sebe i ugledala dva žuta oka u mraku koja su ju gledala...Rina je bila u šoku...Skoro se onesvijestila no probudio ju je poznati glas*..."Rina!"...*Rina nije pogla vjerovati...Iza sebe je ugledala svoju mamu...No ne pravu mamu,već mamu iz porodice Lazuli...Rina joj je rekla drhtavim glasom*..."T-t-to n-nije m-m-moguće...T-ti S-si M-mrtva..."...*Mama joj je odgovorila*..."Duša mi nije,stoga pođi sa mnom"...*Rina je krenula za mamom...Otišli su duboko u šumu...Rini se sve više spavalo...Zaspala je,a kada se probudila nije znala gdje je...Nitko nije znao da je neće biti duugo vremena...Kao ni ona...
[Vrh] Go down
***Horses-Lover***
Fan
Fan
***Horses-Lover***


Broj postova : 210
Zmajski novci : 5594

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 8:33 am

*Hej,gdje je više ta Rina,već me pomalo brine* - zabrinuto će Sangha
[Vrh] Go down
Arlin97
Novi član
Novi član
Arlin97


Broj postova : 29
Zmajski novci : 5561

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 10:24 am

Nije trebala isssssi po misssssa u ssssssumu.Idem ju potrassssiti,ako netko ssssssseli mosssse poci ssssa mnom,netko ssss dobrom njuhom.
[Vrh] Go down
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6459

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 10:50 am

* "Ja ću poči s tobom!" Uzvikne Lilly. "Jako dobro poznajem ovu šumu, idemo!"
[Vrh] Go down
***Horses-Lover***
Fan
Fan
***Horses-Lover***


Broj postova : 210
Zmajski novci : 5594

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 11:04 am

*Hej,hej čekajte mene,ja dobro letim,mogla bih vam biti od pomoći!* - poviče Sangha i potrči za njima.
[Vrh] Go down
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6459

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 12:22 pm

* Sangha, Kaanica i Lilly zapute se duboko u šumu, tražili su Rinu nekoliko sati, "Bolje da krenemo natrag" reče Lilly. "Već je kasno!", Složili su se, ali na travi ispred sebe, vide lokvu krvi...
[Vrh] Go down
Arlin97
Novi član
Novi član
Arlin97


Broj postova : 29
Zmajski novci : 5561

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 6:05 pm

Neobisssno. Kaanica pomirisssi krv Ljudsssska je.
Ovo mi sssse nimalo ne ssssvidja.Moramo odmah pobjesssi i uposssorizi ostale
[Vrh] Go down
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6459

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 6:31 pm

* Sangha, Kaanica i Lilly se vraćaju natrag, da upozore da je u blizini opasnost, počinje uzbuna...
[Vrh] Go down
Arlin97
Novi član
Novi član
Arlin97


Broj postova : 29
Zmajski novci : 5561

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 6:34 pm

*Kaanici se u glavi vrti jedna pjesma koja joj se inace vrti dok su stvari napete*
Hoce moli pomoci tom covjeku?*upitala je*
[Vrh] Go down
***Horses-Lover***
Fan
Fan
***Horses-Lover***


Broj postova : 210
Zmajski novci : 5594

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 7:21 pm

*Hmm,neznam,mogao bi biti opasan!Šta ti misliš Lilly?* - reče Sangha.
[Vrh] Go down
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6459

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 7:26 pm

* "Istina" reče Lilly. "Sada je u nesvjesti, kada se probudi vidjet ćemo, smislit ćemo plan!"...
[Vrh] Go down
Arlin97
Novi član
Novi član
Arlin97


Broj postova : 29
Zmajski novci : 5561

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 7:27 pm

Dobro,ja se samo bojim da bi nas mogao otkriti i ubiti,jer mi nismo normalne zivotinje
[Vrh] Go down
***Horses-Lover***
Fan
Fan
***Horses-Lover***


Broj postova : 210
Zmajski novci : 5594

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 8:15 pm

*Da,ili ZAROBITI 🇳🇴 O ne,možda je i Rinu zarobio ili možda čak ubio...ne,ne,ne smijemo tako razmišljati...POZITIVNO razmišljajmo,...pozitivno....* -mumljala je Sangha sva u panici.
[Vrh] Go down
Lilly
Veteran
Veteran
Lilly


Broj postova : 345
Zmajski novci : 6120

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptyuto srp 21, 2009 3:24 pm

Ime:Sandi
Vrsta:pas Jolie
Biografija:ja sam jako žavahan,odgojili su mi Pw.i pa takomjaučem umjesto da lajem,maju,
Slika:UniCreatures - Page 2 Jolie

Dob:djete
*Sandi je bila pokraj jezera,kad je čula nekakav šum u šumi,ubrzo je već skočila u jeero,nešto je čula približavalo joj se,najednom se moglo samo čuti* "AAAAAAAAAAAAAAAAA"* pokraj nje je bilo ljudsko biće*
[Vrh] Go down
http://princezinidnevnici12344321.blog.hr/
***Horses-Lover***
Fan
Fan
***Horses-Lover***


Broj postova : 210
Zmajski novci : 5594

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptyuto srp 21, 2009 7:19 pm

*Jeste li vi čuli ovo?* - upita Sanga
[Vrh] Go down
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6459

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptyuto srp 21, 2009 7:46 pm

"Što je to bilo?" prestrašeno kaže Lilly...
[Vrh] Go down
Lilly
Veteran
Veteran
Lilly


Broj postova : 345
Zmajski novci : 6120

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptyuto srp 21, 2009 9:38 pm

"Upomoć"* uzviknul je jače Sandi,ali ni traga pomoći,najednom se vč uputila prema čovjeku,ali nešto se dogodilo*
[Vrh] Go down
http://princezinidnevnici12344321.blog.hr/
***Horses-Lover***
Fan
Fan
***Horses-Lover***


Broj postova : 210
Zmajski novci : 5594

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptysri srp 22, 2009 9:56 am

*Netko treba pomoć,možda je Rina,brzo idemo do jezera,od tamo se čuje* - poviče Sangha i poleti prema jezeru.
[Vrh] Go down
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6459

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptysri srp 22, 2009 10:23 am

Shanga i ostali uputili su se prema jezeru. Bilo je jako tiho, ali odjednom...
[Vrh] Go down
***Horses-Lover***
Fan
Fan
***Horses-Lover***


Broj postova : 210
Zmajski novci : 5594

UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Emptysri srp 22, 2009 11:11 am

...opet se začuje vrisak.Bio je čovjekov...
[Vrh] Go down
Sponsored content





UniCreatures - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UniCreatures   UniCreatures - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
UniCreatures
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dragon Cave Croatia :: Forum :: Arhiva-
Forum(o)Bir: