Dragon Cave Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Cave Croatia

Croatian Dragon Cave forum // Hrvatski Dragon Cave forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  LoginLogin  RegistracijaRegistracija  

 

 Putovanja

Go down 
+4
Vale52
aky-mala
Dragony
DoggyModesty
8 posters
Autor/icaPoruka
DoggyModesty
Fan
Fan
DoggyModesty


Broj postova : 271
Zmajski novci : 6156

Putovanja Empty
PostajNaslov: Putovanja   Putovanja Emptysub lis 17, 2009 7:19 pm

auččč....kaj sam sad napravila...ok...idem pričat...
ellow ^^
ja se jučer vratila sa škole u prirodi =)
bila sam u Novom Vinodolskom,onda smo u četvrtak bili na Krku (mislim išli smo s brodom) pa kad smo se vraćali ja sam se zbljuvalaaaa...u moreee.....pa kaj?učiteljica nam je rekla da ak nam je zlo da rigamo u more xDDD
pa sam iskoristila priliku.ukr(aka ukratko) bilo mi je super.a ono kad smo busom išli u Vindač(Novi Vinodolski xD) Dodo pustil na moru govno ti je kamen buahahahahha
i još je Anči dobila Black Staaarrrr.....
i svake noći je bila neka zabava...
prvo je bio disco Twisted
onda neke igre pa smo se igrali i plesali Twisted Twisted
pa je bio eurosong Twisted Twisted Twisted i narafno,puštali su neke pjesme koje volim i za koje nikad nisam čula,pa sam se derala na sav glas i mucala xD
pa je bio izbor za naj klinca i naj klincezu,a naši su ispali Zao Zao Zao Zao
a 5. dani nije bilo zabave jer smo se onda vraćali
a 5. dan Kett jaaaaaaako glasno prdnula pa smo se Smola i ja i još par cura koje su bile budne smijale xD i onda su se druge probudile
a ja u busu kad smo se vraćali sanjala a nisam zaspala o.o
mislim čula sam još onu iza buku i znala sam da je Juja pored mene i znala sam da sam u busu i znala sam da spavam O.O
[Vrh] Go down
Dragony
Aktivan član
Aktivan član
Dragony


Broj postova : 58
Zmajski novci : 5656

Putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Putovanja   Putovanja Emptyned lis 18, 2009 7:01 am

cijelu knjigu nam napisala xD drago mi je da si se lijepo provela..
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Broj postova : 263
Zmajski novci : 6253

Putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Putovanja   Putovanja Emptyned lis 18, 2009 9:28 am

lol, hehe, bas ste se ljepo proveli...
[Vrh] Go down
Vale52
Fan
Fan
Vale52


Broj postova : 222
Zmajski novci : 6427

Putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Putovanja   Putovanja Emptyned lis 18, 2009 10:14 am

lol
majo moja, ja san ti isto u 4. razredu išla u školu u prirodi.
Ali mi smo ti ovak išli:

2.razred:-Veli i Mali Lošinj,spavali smo u barakama -.-,a neki filip i leo hh su digli uzbunu da su vidili nekog lopova kad smo se vračali sa diska,i ono svi su se uspaničili,ja sam bila u sobi sa još petero cura,sve su plakale(osim mene naravno ;) ) čak i učiteljica i svima su "navodno" bili izgubljeni mobiteli i pare (a moreš mislit -.-) i onda drugi dan se ustanovilo da to nisu bili nikakvi ljudi u crnom već čistaćice LOL a anče koja si je izgubila mob si ga je našla ispod jasutka -.- ...

3.razred:-Gorski kotar i Baška,spavali smo u nekom pansionu na samoj obali Crikvenice i imali smo nekog opičenog gay voditelja i neku voditeljicu koja se oblačila ko da je izviđač.Bila sam u sobi sa dvije cure,igrali bi nintendo do 2 ujutro,a jedne noći su neka Matea,Marijanna i Andrea išle prespavat kod dečkiju koj su bili soba do nas.A sobe su bile ovak smještene,na nekom brdu i svaka bi imala vrt O.o ako kužite,uglavnom,mi smo se digli oko ponoć i pol kad smo čuli da dolaze tamo heh,i mi ljepo u piđamama išli van,a učiteljice su pregledavale dal svi spavamo.Al mi nismo nikog vidile i onda smo krenule LOL ja sam dosal ispred njihovog prozora,ana je bila na vratima a nika je jos bila ispred naseg apartmana i onda odjednom čuješ,učiteljica dolazi,ova ana potrčala i ve bila u sobi a ja..xD..ja sam ljepo trčala i nabila glavu u neki hrapav zid,onda se skotrljala niz stepenice(i to sve u piđami haha) i razbila lakat Twisted i taman se našla ispred učiteljice xP Onda nas je potjerala u apartman a ja sam morala skinut piđamu jer je bila sva od zemlje i blata hh


4.razred:-Krapina,super hotel,zadnji kat,soba 404,sa jednomglupačom koja nije mogla sama navuć gaće -.-,jedne noći je zaje*avala dečke iz susjeden sobe,a to su navodno najzgodniji decki iz naseg razreda bili O.o,a ja ljepo čitala i bila vec u krevetu (ja štreberica xD).Gledam ja ovu kako trči i ulazi u sobu,a ja joj kazem da se sakrije ispod kreveta da ju ne skuze,i ona lepo tak i ucini,i dodje meni ovaj "zgodni" haha u gacama u sobu,a ja ga gledam ono O.o xD Jos sam i dobila nagradu za najčišću sobu,al sam ju bacila jer ju je ovaj jedan gad štreberski polizo xD

Onda peti,no nije bila skola u prirodi vec jednodnevni izlet u istarske toplice(prekrasne,prekrasne ^^),gdje smo se uglavnom samo igrali i takve gluposti..

I šesti,u neke mlinice u Gorski kotar i u Rastoke ^^ gdje je bilo prekrasno,al prilicno dosadno xD

I to bi bilo to..xD
[Vrh] Go down
DoggyModesty
Fan
Fan
DoggyModesty


Broj postova : 271
Zmajski novci : 6156

Putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Putovanja   Putovanja Emptyned lis 18, 2009 10:35 am

a nas su lijepo uvalili na 3. kat pa smo mi crkavali kad smo se gore penjali <.< a s koferima još na početku i kraju...jaoo
nama je učka davala ocjene...pa mislimd a smo 2 dobile jer nije više davala nezz il sam zaboravila il koji drek
prvo smo dobile četvorkicuu...zbog mog nereda xD pa pet....pa nezz
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Broj postova : 263
Zmajski novci : 6253

Putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Putovanja   Putovanja Emptyned lis 18, 2009 2:43 pm

uuu, gardeland, 1. srednje..... buraz moj, valjda najbolji izlet. krenuli smo oko 11 ili 12 navecer i taj isti dan prvo smo isli u veronu, tamo smo dosli oko 1 popodne, i bili tamo do negdje 5(ali nisam ziher) i ugl, bili svi umorni od puta, jer niko nije spavao, a i bilo je vruce(ne jako, ali je bilo), i dobro, prezivjeli mi veronu(tu smo vecinom skupljali zalihe za hotel ^^) i krenuli prema hotelu(ono, napokon), i dosli mi tamo oko 7 cini mi se. i smestili se mi i to sve i onda je zabava pocela, i sve zalihe koje smo kupili u veroni van na stol XD(a raske su rekle da ak kod ikog vide alkohol da ce biti svasta....) i mjesaj.. ajme ubili se... popimo jednu flasu, i praznu flasu ispod kreveta(ugl. kad su cistacice isle cistit iduci dan brijem da su nasle bar 6 boca...) ugl. mi se opijali do 2 u noci, (ja sam bila sa frendicom u sobi, a ona me cjelo vrijeme tjerala van jer je bila sa deckom(pa predpostavite), aj ni nezz za sebe... :S )i dalje cemo malo preskocit....(jgb. pamcenje me izdaje ^^)i dalje cemo krenut sa kucanjem na vrata sobe(jer smo bile zakljucane unutra)(a snama u sobi je trebala biti jos jedna cura, ali je ona samo ostavila stavri i otisla u drugu sobu, a ja i ona smo ostale same sa drustvom)ja sam brijala da je jos noc i da je ona dosla po cetkicu za zube ilio tak nesto, i ja se dignem i otvorim joj a ona onak uleti unutra i izdere se ˝da j se dizite, pa idemo!˝ ja pogledam na sat a ono pol 7 (a u 7 smo trebali krenut u garedland) i nis mi na brzinu sve u kofre nabacale i obukle se, dolje na dorucak(a tama treznjenje pocelo :S, glava nas ubija i jednu i drugu) i stari u bus i krenuli mi za gardeland... i nakon sat , sat i pol mi dosli tam i sve super- pol tog zatvoreno O.o? . skoro sve se otvara u 8 i jgb, sta cemo sad, nis.... idemo mi na onih par stvari koje su bile otvorene, do 8... i oda je zabava pocela(ali nismo ise na blue tornado) i izgubile smo se tam... i onda smo pol sata trazlie kucicu di daju mape gardelanda(da se ne izgubimo opet O.o) i bilo nam je bas super. XD
[Vrh] Go down
BrOkEn HeArT
Lovac
Lovac
BrOkEn HeArT


Broj postova : 123
Zmajski novci : 5806

Putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Putovanja   Putovanja Emptyned lis 18, 2009 4:36 pm

Super Majo...drago mi je da si se lijepo provela...
[Vrh] Go down
DoggyModesty
Fan
Fan
DoggyModesty


Broj postova : 271
Zmajski novci : 6156

Putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Putovanja   Putovanja Emptyned lis 18, 2009 4:41 pm

I još je neko u busu prdnul XD
pa Roko vikne ljudi ko je to pustio vjetar xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[Vrh] Go down
Shujaa

Shujaa


Broj postova : 0
Zmajski novci : 5391

Putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Putovanja   Putovanja Emptyned lis 18, 2009 7:23 pm

Omg mi smo na ekskurziji u 4. razredu napravili tolko nereda da smo morali otplaćivat razbijene stvari XD daklem, prvi dan smo imali neki disco, pa smo razbacali stolice. 2. dan smo imali party u pidžamama i natjecanje u najluđim frizovima i svi su se šminkali u našoj sobi, od mene i bestice. Jedan Bruno je udubio besticin krevet pa je spavala u rupi XD 3. dan smo imali natjecanje u miss i mistera, bestica je postala miss a jedan tip/cura kojeg mrzimo posto/la mister pa sam se smijala jer su morali pozirat zajedno. 4. dan se taj mister razbio o stol LOL i isti taj dan je neki lopov u crvenoj majici kao krao ljudima stvari, a ispalo da su to bile čistačice... 5. dan smo prije no što smo krenuli se išli kupat i igrat golf i neki skakali u odjeći, a jedna cura pogodila jednu drugu u glavu lopticom za golf dok je skakala XD i onda smo morali ić kući. XD
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Broj postova : 263
Zmajski novci : 6253

Putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Putovanja   Putovanja Emptyuto lis 20, 2009 3:24 pm

LOOL, ja jedva cekam nas maturalac... jooj.. uf, kako ce biti ludo... ajme, tjedan dana(ili vise, a mozda i manje, ko ce znati) me nece biti doma... i bit cu sa svojim propalitetom od razreda.. jooj, jedva cekam XD
[Vrh] Go down
Anđelicha
Fan
Fan
Anđelicha


Broj postova : 293
Zmajski novci : 5997

Putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Putovanja   Putovanja Emptysri lis 21, 2009 11:30 am

Idem na ekskurziju u sljedeći 8. mjesec,znači za manje od 1 godinu!
Jeeedva čekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Shujaa

Shujaa


Broj postova : 0
Zmajski novci : 5391

Putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Putovanja   Putovanja Emptysri lis 21, 2009 6:17 pm

LOL nas guza neće vodit vjerojatno jer smo joj požderali sve živce... zadnj 8. razred nije vodila jer su svi pobjegli sa sata... :S a mi smo tolko nepodopština napravili da se čudim kako ovako idemo na jednodnevne izlete :S:S
[Vrh] Go down
Enyca
Aktivan član
Aktivan član
Enyca


Broj postova : 50
Zmajski novci : 5251

Putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Putovanja   Putovanja Emptysri vel 17, 2010 3:48 pm

mi smo prije bili na Bjelolasici na pet dana pa da vam malo ispičam iako se baš nesječam svega al se zato sjecam onog najboljeg Smješak

prvi dan: u busu je kao i uvijek bilo ludo,šofer nam je na onu minijaturnu televiziju stavio neki ko dokumentarac o moru a morali ste vidit negdje u sredini tog dokumentarca se pojavila neka gola žena xDDD mi smo se smijali ko ludi a ove profe nisu imale pojma cemu se to tolko smijemo.kad smo stigli kao i uvijek bilo je grozno ja Kanta Mimyca i Pamićka nismo mogle uc u svoju sobu jer ova brava nije niš valjala pa dok su svi vrištali u svojim sobama mi smo tamo kod vrata stojale pa smo onda zvale profe da nam pomognu pa fala bogu uspjele smo otvorit ta vrata,kad smo ušle smo vrištale ko da nam je lopov ušo u sobu xD a onda mi uđemo tamo u spavacu jojjj dva obicna kreveta i jedan bracni krevett -.-˝ ja i mimyca smo brzo pojurile u ove obicne krevete a kanta i pamićka morale bit zajedno pa je onda kao i uvijek cmizdrava Kanta odmah cvilil kako ce oticć iz sobe jer ona nebi na bracni pa je onda otišla pa ostale samo ja Mimyca i Pamićka
Drugi dan: kad smo se probudile gledale smo spužva boba xĐ a onda smo išle malo van,vani je bio neki čoban xD sa nekim konjima a mi nismo mogle odoljet pa smo mu platili 5 kuna da malo jašemo konje :D

treči dan: ovo jutro nikad necu zaboravit,pokuca nama matea na vrata ja otvorim ona mi kaže e eni dođi neš da ti kažem al nikom ni rijeći jucer navecer mateo se sam zakljucao u sobu i mi malo prisluškivali tamo kod vrata i mi cule zvukove AaaaAaah Razz i onda pošlje su mateo i lana izašli iz te sobe xDDD wahaha to je prava ljubav xD
Četvrti dan: išli smo malo šetat po šumi i ja i mimyca smo dok smo šetale čuli luku kako neš prića ˝Eeee znaš onaj pohlepni Goblin...˝ i onda smo mi pocele izmisljavat koje taj pohlepni goblin xDD
biografija o pohlepnom goblinu xĐ:ako neš ne trpiš naprijer neželiš više trpjet da se roditelji deru na tebe onda ce doc pohlepni goblin napast te i ubit xDD
peti dan: niš posebno spremali smo se za polazak i krenuli natrag u Umag Tuško
nadam se da vam vam lijepo ispricala xD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Putovanja   Putovanja Empty

[Vrh] Go down
 
Putovanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dragon Cave Croatia :: Forum :: Arhiva-
Forum(o)Bir: