Dragon Cave Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Cave Croatia

Croatian Dragon Cave forum // Hrvatski Dragon Cave forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  LoginLogin  RegistracijaRegistracija  

 

 Kitsune Neko

Go down 
Autor/icaPoruka
dragoness
Lovac
Lovac
dragoness


Broj postova : 105
Zmajski novci : 5866

Kitsune Neko Empty
PostajNaslov: Kitsune Neko   Kitsune Neko Emptypet kol 07, 2009 5:07 pm

ewo,ovo je jedan roleplay ali prije nego što počnemo,moram vas upoznati s mogučim likovima:
Lisica-obična lisica.ništa posebno.ali ova je lisica malo pametnija od ostalih običnih lisica u šumi... naime,ova lisica se rodila na Kitsune Neko kamenu.

Neko- Neko je puna pametnija od lisica(nešto kao viši rank) i može telekinezom pomicati stvari(pokazuje male moči) i ponekad dobij"kratki spoj" i "pošizi" te zaboravi tko su joj prijatelji.

Kitsune- ova lisica je več dobila tri repa! više nema "kratke spojeve" i pshička moč joj se povečala jako puno,sad osim telekinetike može razgovarati mislima(čak i s ljudima!). dobila je neka čudna obilježja....

Kitsune Neko- ova lisica ima DEVET repova! pshičke moči su joj povečane do maksimuma,može koristiti telekinetiku do maksimuma,te treba odlučiti:hoče li biti zla,koristiti svoju moč za loše,uništavati... ili če pomagati ljudima u nevolji. Kitsune Neko svoje moči inače koristi da bi zaštitila prijatelje ili ljudske prijatelje(! to je inače malo-pomalo zabranjeno... naravno,ako si zli Kitsune Neko).

Kitsune Yoko- To je naziv za lošeg Kitsune Neko. ima jako jake pshičke moči i bori se protiv Kitsune Nekoa bezveze.jednostavno radi zlo.

Rječnik:
Neko-mačka
Kitsune-devetorepa lisica
Kitsune Neko-devetorepa lisica višeg statusa,s okretnosti mačke
Kitsune Yoko-devetorepa lisica-vještica(zla)

Ispunite ovo i pošaljite mi na privatnu poruku. ne pišite to u ovo temu!ovdje samo roleplayate!
Ime:
Status:(lisica,Neko,Kitsune....)
Osobine:
Slika:(pošaljite mi ovo pvt i dati ču vam temeljni oblik koji vi obojate.ako želite neki drugi oblik,recite.)
Prošlost:(ako ima nešto posebno npr. mamu i tatu su jojo ubili lovci itd. ako nema ostavite ovo prazno.)

zabavite se!(kasnije ču dodati moj profil u ovaj post kao primjer. to če biti ujedno moj profil.)
[Vrh] Go down
 
Kitsune Neko
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dragon Cave Croatia :: Forum :: Arhiva-
Forum(o)Bir: