Dragon Cave Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Cave Croatia

Croatian Dragon Cave forum // Hrvatski Dragon Cave forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  LoginLogin  RegistracijaRegistracija  

 

 Parenje srebrnih.

Go down 
+5
dragoness
***Horses-Lover***
aky-mala
denis
Tina
9 posters
Autor/icaPoruka
Tina
Veteran
Veteran
Tina


Broj postova : 342
Zmajski novci : 5605

Parenje srebrnih. Empty
PostajNaslov: Parenje srebrnih.   Parenje srebrnih. Emptyned srp 12, 2009 5:41 pm

(U naslovu stavila narančastu boju a radi se o parenju srebrnih xD)

Ugl.Denis mi je već nekoliko puta rekao da parim svog srebrnog sa balonom no nikad niš ne dobijem osim hrpu balona...

Kakve ste vi sreće?
[Vrh] Go down
http://cookie-avatars.blog.hr
denis
Fan
Fan
denis


Broj postova : 243
Zmajski novci : 5778

Parenje srebrnih. Empty
PostajNaslov: Re: Parenje srebrnih.   Parenje srebrnih. Emptyned srp 12, 2009 5:48 pm

ewo ja breedao s balonom i 3balona 1srebrno..a kasnije se neće ni gledati..iskoristio ju je..,.bilo je to samo za jeno breedanje..nezz ewo to mi je ejdino uspjelo s srebrnima uvijek neš krivo dobijem,..
[Vrh] Go down
http://dragcave.net/user/denish
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Broj postova : 263
Zmajski novci : 6283

Parenje srebrnih. Empty
PostajNaslov: Re: Parenje srebrnih.   Parenje srebrnih. Emptypon srp 13, 2009 6:41 pm

moja se nece parit sa nikim..... smrc. jel bilo nekom neko parenje uspjesno, pa da mi kaze sa kojim je pario da probam(treba mi muski srebrni)
[Vrh] Go down
***Horses-Lover***
Fan
Fan
***Horses-Lover***


Broj postova : 210
Zmajski novci : 5594

Parenje srebrnih. Empty
PostajNaslov: Re: Parenje srebrnih.   Parenje srebrnih. Emptypon srp 13, 2009 7:44 pm

*ahem*
Dakle meni je uspijelo sa:

-daydreamom
-fogom
[Vrh] Go down
dragoness
Lovac
Lovac
dragoness


Broj postova : 105
Zmajski novci : 5775

Parenje srebrnih. Empty
PostajNaslov: Re: Parenje srebrnih.   Parenje srebrnih. Emptyuto srp 14, 2009 6:55 am

meni je uspjelo s proljetnim. dobila sam srebrno jaje u potrazi za muškim srebrnim , ali je bilo žensko. to objašnjava da imam dva ženska srebrna....
[Vrh] Go down
denis
Fan
Fan
denis


Broj postova : 243
Zmajski novci : 5778

Parenje srebrnih. Empty
PostajNaslov: Re: Parenje srebrnih.   Parenje srebrnih. Emptyuto srp 14, 2009 7:17 am

a ja sam u potrazi za ženskim, swi 4su muški...samo 1uspješno..hvala na savjetu pariti ću sad s ljetnom ženkom..pa da widimo..
[Vrh] Go down
http://dragcave.net/user/denish
laalaa

laalaa


Broj postova : 2
Zmajski novci : 5404

Parenje srebrnih. Empty
PostajNaslov: Re: Parenje srebrnih.   Parenje srebrnih. Emptypet srp 24, 2009 11:41 am

Kada sam parila svog srebrnog sa tamnozelenim zmajem sam dobila srebrno jaje,
ali je nakon kvara na serveru jednostavno nestalo :(
[Vrh] Go down
Nemoilily
Fan
Fan
Nemoilily


Broj postova : 234
Zmajski novci : 7746

Parenje srebrnih. Empty
PostajNaslov: Re: Parenje srebrnih.   Parenje srebrnih. Emptypet srp 24, 2009 12:44 pm

to sam i ja skužila da svaki put kad je kvar na dc-u (dobro možda ne baš svaki)
moram mjenjat drugove svojim zmajevima jer mi se nežele parit s starim drugovima >.<
[Vrh] Go down
http://dragcave.net/user/nemilily
Dragony
Aktivan član
Aktivan član
Dragony


Broj postova : 58
Zmajski novci : 5686

Parenje srebrnih. Empty
PostajNaslov: Re: Parenje srebrnih.   Parenje srebrnih. Emptypet srp 31, 2009 1:17 pm

ja sam jednom srebrnog s bijelim i dobila sam srebrno jaje, no sada uvijek dobijem bijelo...
[Vrh] Go down
Anđelicha
Fan
Fan
Anđelicha


Broj postova : 293
Zmajski novci : 6027

Parenje srebrnih. Empty
PostajNaslov: Re: Parenje srebrnih.   Parenje srebrnih. Emptypet kol 07, 2009 12:04 pm

Parila sam ju s tamno zelenim,albinom,balon zmajem,crnim običnim...i nesjećam se više,
ja msm samo sa njima...i NIKAKO...ne da nije bilo srebrno jaje,nije bilo nijedno...
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Broj postova : 263
Zmajski novci : 6283

Parenje srebrnih. Empty
PostajNaslov: Re: Parenje srebrnih.   Parenje srebrnih. Emptysri oľu 03, 2010 8:53 pm

meni je uspjelo... i to sa crnim (ali je taj crni imo valjda 50 srebrnih i zlatnih u line-u)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Parenje srebrnih. Empty
PostajNaslov: Re: Parenje srebrnih.   Parenje srebrnih. Empty

[Vrh] Go down
 
Parenje srebrnih.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Parenje nedostupno
» Parenje zlatnih.
» Parenje Geode-a

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dragon Cave Croatia :: Forum :: Arhiva-
Forum(o)Bir: