Dragon Cave Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Cave Croatia

Croatian Dragon Cave forum // Hrvatski Dragon Cave forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  LoginLogin  RegistracijaRegistracija  

 

 Harry Potter i princ mješane krvi o.O

Go down 
+5
Vale52
aky-mala
sokki
dragoness
DoggyModesty
9 posters
Autor/icaPoruka
DoggyModesty
Fan
Fan
DoggyModesty


Broj postova : 271
Zmajski novci : 6186

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptypon ruj 21, 2009 6:04 pm

Jel iko gledal taj film?Ja jesam =)) al,teško je to prepričat <.<
na kraju su ubili Dumbledore-a :| i pokazalo se da je Snape princ mješane krvi :suspect:
[Vrh] Go down
dragoness
Lovac
Lovac
dragoness


Broj postova : 105
Zmajski novci : 5775

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptypon ruj 21, 2009 8:00 pm

i ja sam gledala,šteta što Dumbledora ubiju...
[Vrh] Go down
sokki
Fan
Fan
sokki


Broj postova : 208
Zmajski novci : 6151

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptypon ruj 21, 2009 8:37 pm

Ja sam pročitala i imam sve knjige tako da znam što se
sve dešava. Meni je najbolja prva knjiga kao i film. Ostali
nastavci su bezvezee ...
[Vrh] Go down
http://dog-paws.roleplaylife.net
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Broj postova : 263
Zmajski novci : 6283

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptyuto ruj 22, 2009 2:15 pm

aaaaaaaaaaaaa, :( ja ga moram presnimit..... pa cu ga pogledat
[Vrh] Go down
Vale52
Fan
Fan
Vale52


Broj postova : 222
Zmajski novci : 6457

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptyuto ruj 22, 2009 4:24 pm

Prvi film?Prva knjiga?To je meni čisto sranje(no ofense..) Al šesti dio je dobar,barem knjiga,a ono kad dumbledore umre je bas prezakon!Eee,jeste li znali da je nas stari Dumbledore gay ??? :P
[Vrh] Go down
sokki
Fan
Fan
sokki


Broj postova : 208
Zmajski novci : 6151

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptyuto ruj 22, 2009 6:14 pm

Aha, aha, ... xD
[Vrh] Go down
http://dog-paws.roleplaylife.net
DoggyModesty
Fan
Fan
DoggyModesty


Broj postova : 271
Zmajski novci : 6186

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptysri ruj 23, 2009 9:16 am

dragoness je napisao/la:
i ja sam gledala,šteta što Dumbledora ubiju...
ma valjda bu se opet pojavil u 7. filmu xP
[Vrh] Go down
Nena
Veteran
Veteran
Nena


Broj postova : 397
Zmajski novci : 6459

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptysri ruj 23, 2009 12:01 pm

Gledala, odličan je film
[Vrh] Go down
dragoness
Lovac
Lovac
dragoness


Broj postova : 105
Zmajski novci : 5775

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptysri ruj 23, 2009 7:21 pm

ja sam ipak očekivala više "magije",tu su samo ljubavni problemi... nema dementora.. KAKO SE USUĐUJU ZABORAVITI DEMENTORE??!? XD sorry.. ali su se i moje frendice razočarale....
[Vrh] Go down
DoggyModesty
Fan
Fan
DoggyModesty


Broj postova : 271
Zmajski novci : 6186

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptyčet ruj 24, 2009 9:13 am

daa sam ljubavni problemi rolf........aa dementora,kolko se sjećam,je bilo sam u onom djelu đe je sirius bio...nezz koji je to dio
[Vrh] Go down
Dragony
Aktivan član
Aktivan član
Dragony


Broj postova : 58
Zmajski novci : 5686

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptyčet ruj 24, 2009 12:24 pm

DoggyModesty je napisao/la:
daa sam ljubavni problemi rolf........aa dementora,kolko se sjećam,je bilo sam u onom djelu đe je sirius bio...nezz koji je to dio

to je treći dio =))
meni je skroz bzvz što su ovi novi dijelovi samo nešto s ljubavi...
[Vrh] Go down
Nemoilily
Fan
Fan
Nemoilily


Broj postova : 234
Zmajski novci : 7746

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptyčet ruj 24, 2009 2:59 pm

ja sam htjela gledat film u kinu al na kraju nisam Dx

ali sam barem pročitala sve knjige, koje su sto put bolje od filmova

(btw. dementori su bili u trečem i petom filmu a u knjigama su bili od treče knjige pa na dalje do sedme, glupo što tako nje i u filmovima <_<)
[Vrh] Go down
http://dragcave.net/user/nemilily
DoggyModesty
Fan
Fan
DoggyModesty


Broj postova : 271
Zmajski novci : 6186

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptyčet ruj 24, 2009 3:18 pm

meni je bolje kaj ih nema dosadni su ko proljev
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Broj postova : 263
Zmajski novci : 6283

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptyčet ruj 24, 2009 4:04 pm

meni su filmovi fora(knjige mi se fakat neda citat) i da i meni je bezveze to sto sad svi djelovi od 4 su na ljubavnim problemima... i pol djelova izbace iz knjige.. to je bezveze :suspect:
[Vrh] Go down
Vale52
Fan
Fan
Vale52


Broj postova : 222
Zmajski novci : 6457

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptyčet ruj 24, 2009 4:18 pm

ma,vjerujte mi da je šesti puno bolji od sedmong O_o u sedmom harry i ovi njegovi frikovi samo bježe od voldemorta i nikakva radnja se ne događa -.-' najbolje je kad idu u neko selo gdje su stanovali harrijevi mama i tata i tad bude ful strasno i zanimljivo i jedan dio kad harry nađe neki mač...lolz prepričala vam film =D
[Vrh] Go down
dragoness
Lovac
Lovac
dragoness


Broj postova : 105
Zmajski novci : 5775

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptyčet ruj 24, 2009 5:17 pm

Vale52 je napisao/la:
Eee,jeste li znali da je nas stari Dumbledore gay ??? :P
otkud ti to?DX zapravo,nezz što da kažem,ali su mi ipak "prošli" djelovi harry pottia bolji XD
[Vrh] Go down
Vale52
Fan
Fan
Vale52


Broj postova : 222
Zmajski novci : 6457

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptypet ruj 25, 2009 6:12 pm

e stara moja,ima i članak iz novina da je rowling izjavila da je ravnatelj bija homoseksualac hh malo se previše zainteresiral za harrya xP
[Vrh] Go down
DoggyModesty
Fan
Fan
DoggyModesty


Broj postova : 271
Zmajski novci : 6186

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptypet ruj 25, 2009 6:55 pm

to u filmu il baš u stvarnosti?o.O
[Vrh] Go down
Dragony
Aktivan član
Aktivan član
Dragony


Broj postova : 58
Zmajski novci : 5686

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptysub ruj 26, 2009 7:08 am

Ovdje ima djece, a vi tako pričate xD
[Vrh] Go down
Vale52
Fan
Fan
Vale52


Broj postova : 222
Zmajski novci : 6457

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptysub ruj 26, 2009 10:42 am

xD ma malo skrecemo s teme al,da,u knjizi dragi boze hh
[Vrh] Go down
Foxi
Novi član
Novi član



Broj postova : 42
Zmajski novci : 5247

Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Emptyčet vel 18, 2010 3:33 pm

Harry Potter i Princ Mješane Krvi je super film.Meni se jako sviđa.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter i princ mješane krvi o.O   Harry Potter i princ mješane krvi o.O Empty

[Vrh] Go down
 
Harry Potter i princ mješane krvi o.O
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dragon Cave Croatia :: Forum :: Arhiva-
Forum(o)Bir: