Dragon Cave Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Cave Croatia

Croatian Dragon Cave forum // Hrvatski Dragon Cave forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  LoginLogin  RegistracijaRegistracija  

 

 Zmajski klan

Go down 
+11
Jaguarka
DoggyModesty
aky-mala
Tina
Vale52
Nemoilily
Anđelicha
dragoness
Pekica
***Horses-Lover***
DC Forum Admin
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Pekica
Fan
Fan
Pekica


Broj postova : 246
Zmajski novci : 6605

Zmajske karakteristike
Trade:
Zmajski klan - Page 2 2uigk0g100/100Zmajski klan - Page 2 35ckk94  (100/100)

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptyčet srp 02, 2009 6:56 pm

*"Evo! Nas dvije odlazimo." kaže Lo. "Vidimo se kasnije!" vikne Lu. Lo i Lu polete dublje prema šumi. "Tko hoće može s nama. Bit ćemo kod starog hrasta u sredini šume." ponovno vikne Lu odlazeći.*
[Vrh] Go down
Anđelicha
Fan
Fan
Anđelicha


Broj postova : 293
Zmajski novci : 6026

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptyčet srp 02, 2009 8:49 pm

*Angie dođe,ugleda stado jelenova i srna,sakrije se u grm čekajući
pravi trenutak da uhvati pljen*
''Dajte se približite više'' *promrmlja
sebi u bradu i odluči krenuti u akciju. iskoči iz grma,režeči se baci na
jednog od jelenova - rastrga ga. ostali se razbiježe*
''yeah! a sada,
hoće li još itko jesti sa mnom? poprilično je velik,bit će dovoljno za sve!''

*reče oblizujući se* ''i joj,kako sam zaboravila,Magic - welcome!!!''
[Vrh] Go down
Pekica
Fan
Fan
Pekica


Broj postova : 246
Zmajski novci : 6605

Zmajske karakteristike
Trade:
Zmajski klan - Page 2 2uigk0g100/100Zmajski klan - Page 2 35ckk94  (100/100)

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptypet srp 03, 2009 9:02 am

*"Mogu li ti se pridružiti?" kaže Lo. "Nama je jelen pobjegao." kaže Lu.
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Broj postova : 263
Zmajski novci : 6282

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptypet srp 03, 2009 9:21 am

Ime :Loky X (Lokica)
Vrsta : Vamp black
Slika :Zmajski klan - Page 2 Vampblack

Biografija:Najviše sam aktivna noću. imam muško ime iako sam žensko, nisam baš druželjubiva, ali kad se neko nađe u opasnosi spremna sam i ubit.

čuvši svu tu buku iz grmlja izleti mrzovoljan zmaj... "Šta se tu događa?zasto ja nemogu normalo spavat?pa jos sije sunce! hej sto tu rade drugi zmajevi?pa ja sam mislila da ..... da sam sama...." na kraju se smeksa, gotovo pocne plakat i pocne bjezat prema onom mjestu iz kojeg je izletila


Zadnja promjena: aky-mala; čet srp 23, 2009 12:33 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Vale52
Fan
Fan
Vale52


Broj postova : 222
Zmajski novci : 6456

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptypet srp 03, 2009 9:53 am

*Vale ode loviti u blizini jezera.Pošto je već bila jako gladna postala je pomalo živčana i iskesila si zube tako da su joj curile sline te je izgledala pomalo opasno i bijesno.Ugledala je jednu srnu kako pije na jezeru i taman se odlučila na napad kad se čuje pucanj sa drugog dijela jezera i ugleda kako srna pada u jezero sad puno krvi.Isprve se uplašila i sklupčala u svome grmu vidjevši da dolaze ljudi,ali kad je vidila da uzimaju NJEN plijen i vuču ga za sobom poludila je!*
[Vrh] Go down
Anđelicha
Fan
Fan
Anđelicha


Broj postova : 293
Zmajski novci : 6026

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptypet srp 03, 2009 10:12 am

''vale,pridruži se meni i Lo i Lu''
[Vrh] Go down
Vale52
Fan
Fan
Vale52


Broj postova : 222
Zmajski novci : 6456

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptypet srp 03, 2009 10:23 am

*Vale pošizi i glavom bez obzira krene prema ljudima i taman je htijela riknuti i ugristi jednog čovjeka kad joj Angie začepi usta šapom i gurne ju natrag u grmlje.Vale se okrene prema njoj i pogleda ju,a žila na njenom oku samo što se nije raspukla kolko je brzo titrala!Angie ju pogleda smjehujući se uplašeno i kaže "To je bilo za tvoje dobro!Ubili bi te da si ih napala!".Nakon što su ljudi otišli ostavljujući krvavi trag srne koja je bila jednom na leđima,Angie i Vale su se uputile prema Lo i Lu koje su uspiješno uhvatile jednog jelena i svađale se koja će pojesti glavu,a koja rep.*
[Vrh] Go down
Tina
Veteran
Veteran
Tina


Broj postova : 342
Zmajski novci : 5604

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptypet srp 03, 2009 2:50 pm

*Magic vidi jednu pumu koja je trčala da bi spasila svoje mladunce.Iako je bila vrlo gladna,nije ju htjela napasti jer je jako cijenila mačke.Umjesto toga,okomila se na nekog čovjeka te mu se prišuljala iza leđa i udarila ga svojim snažnim repom.Čovjek se srušio na pod.Magic se spustila sa svog oblaka i ugrizla ga svojim oštrim zubima.Tada je pozvala ostale zmajeve da podijele plijen*
[Vrh] Go down
http://cookie-avatars.blog.hr
Pekica
Fan
Fan
Pekica


Broj postova : 246
Zmajski novci : 6605

Zmajske karakteristike
Trade:
Zmajski klan - Page 2 2uigk0g100/100Zmajski klan - Page 2 35ckk94  (100/100)

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptypet srp 03, 2009 4:45 pm

*"Lo! Ja ću pojesti glavu! Prva sam rekla!" vikala je Lu. "Ne! Ja ću!" još se više derala Lo.
"Hej! hej! Smirite se vas dvije!" smiravale su ih Vale i Angie. "Ako ćete se svađati ljudi bi vas mogli vidjeti." govorila je Angie tihim glasom. "Dobro Lo! Ja sam pametnija pa ću ti prepustiti glavu! Ipak pojedi cijelog jelena nisam gladna!" vikala je Lu. "Dobro, hvala ti! Dok pojedem idemo vidjeti što je to Magic ulovila."*

*Lo je u 3 min pojela cijelog jelena i ostavila kosti, a zatim su otišle do Magic. "O Magic! Nisi li ti ulovila čovjeka! Kako čudno izgleda!" začuđeno progovori Lo. "Jesam! Jedan manje." kaže Magic. "Da.Ljudi love naš pljen!" kaže Lu. "Mi idemo istražiti gdje su se ljudi naselili. Javimo vam ako išta saznamo!" progovori Lo, a zatim se vinu u zrak i krenu prema sjeveru.*

*Letile su 10 min, a zatim ugledale poveći grad. "Misim da su se tu nastanili! Idemo do njih!" kaže Lo. "Jesi li luda? Pa da nas ulove!" proderala se Lu. Najednom pored njih proleti strijela. "Oh ne! Ciljaju na nas!" povikala je Lo. Tako su letjele u zraku nekoliko minuta, a zatim su im strijele probušile krila. "Ne! Ne možemo se uzdržavati u zraku! Moramo sletjeti!" Lu je vikala. Počele su padati. Pale su na livadu podalje od grada. "Tko će nas sada pronaći prije nego nas ljudi uhvate!?" Lu je bila sva u šoku, a lo u nesvijesti. "Lo, Lo! Čuješ li me?" zabrinuto je govorila Lu. Krila su im bila probušena i bile su sve u bolovima. Čekaju pomoć da ih netko pronađe.*
[Vrh] Go down
Tina
Veteran
Veteran
Tina


Broj postova : 342
Zmajski novci : 5604

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptypet srp 03, 2009 5:15 pm

*Magic,pošto su je roditelji napustili,imala je dar da osjeti kad je netko u opasnosti.Tako ju je instikt odveo do Lu i Lo.
Što se događa ovdje?
Magic je kružila na svojem oblaku iznad njih dvije te im izliječila krila.No pošto nisu imale snage da idu bilo kuda,Magic je produžila svoj mekani oblak i stavila ih na njega.
Cure?Jeste li žive?Dobro ste sada?
Magic je bila jako zabrinuta i bojala se za njihove živote.*
[Vrh] Go down
http://cookie-avatars.blog.hr
Pekica
Fan
Fan
Pekica


Broj postova : 246
Zmajski novci : 6605

Zmajske karakteristike
Trade:
Zmajski klan - Page 2 2uigk0g100/100Zmajski klan - Page 2 35ckk94  (100/100)

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptypet srp 03, 2009 5:29 pm

*"Što?Gdje smo?" preprašeno je rekla Lo. "U redu je. Magic nas je spasila. Onesvjestila si se pri padu. Sada je dobro." mirno je rekla Lu. "Hvala Magic! Odužit ćemo se mi nekako." rekle su u isti glas, a zatim su sišle s oblaka i ušle u pećinu. "Moramo se držati podalje ljudskih naselja. To vrijedi za sve." rekle su. Odmorile su se par sati, a zatim izgladnjele pošle uloviti pljen. Spustile su se na čistinu. Ugledale su velikog jelena i obrušile su se na njega ubivši ga jednim udarcem. "Sada se moramo najesti!" rekla je Lu.
[Vrh] Go down
dragoness
Lovac
Lovac
dragoness


Broj postova : 105
Zmajski novci : 5774

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptypet srp 03, 2009 6:00 pm

*"tralallala.... kolači su gotovi!" pjevala je shayney. "jeli netko gladan? :D"*
[Vrh] Go down
Pekica
Fan
Fan
Pekica


Broj postova : 246
Zmajski novci : 6605

Zmajske karakteristike
Trade:
Zmajski klan - Page 2 2uigk0g100/100Zmajski klan - Page 2 35ckk94  (100/100)

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptypet srp 03, 2009 6:54 pm

*Nakon 2 h vratile su se u špilju. "Otkrile smo mjesto gdje ima puno jelenova i srna! Čak se okupljaju i po noći." rekla je Lo. "Shayney, fino ti mirišu kolači. Probat ćemo ih!" rekla je Lu.
Gricnule su nekoliko kolača i legle razmišljajući o tom mjestu gdje su jelenovi i srne. Na tom mjestu se nalazi jezero, a okolo su grmovi i stabala s bobicama. Što je najbolje ima pljena.*

Zmajski klan - Page 2 24v040i


*U jutro su se probudile. Protegnule su se i poletile. Letile su neko vrijeme dok nisu ugledale nekakvu rupu u stijeni. "Pogledaj ti to Lo! Pa to je špilja! O pa tu su i vrući izvori vode koji će nam pomoći da se oporavimo." ušle su u špilju i u vruću vodu. "Osjećam se bolje nakon onoga jučer." rekla je Lo. Tako su tamo uredile cijelu prostoriju, stavile slamu za odmarati, donjele voće, hranu i počistile prašinu i odletjele do stare špilje obavijestiti zmajeve. "Otkrile smo još nešto. Špilju s vrućim izvorima. Mogu vam pomoći da se oporavite. Tamo smo stavile zalihe hrane tj. hranu koju smo ulovile za one dane kada ne će biti hrane." rekla je Lu. Ta se špilja nalazi kod planina.


Zmajski klan - Page 2 33m7eyp
[Vrh] Go down
Anđelicha
Fan
Fan
Anđelicha


Broj postova : 293
Zmajski novci : 6026

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptypet srp 03, 2009 8:24 pm

''super špilja'' *kaže Angie i nasmiješi se* ''dobro ste ju uredile,cure''
*reče ulazeći u špilju i razgledavajući je*
[Vrh] Go down
Pekica
Fan
Fan
Pekica


Broj postova : 246
Zmajski novci : 6605

Zmajske karakteristike
Trade:
Zmajski klan - Page 2 2uigk0g100/100Zmajski klan - Page 2 35ckk94  (100/100)

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptypet srp 03, 2009 8:39 pm

*"Hvala. Bila je to moja ideja da je uredimo." kaže Lo. "Što se hvališ?! A ja sam je prva vidjela!" vikala je Lu, a zatim je udarila Lo. "Zašto me opet tućeš!" Lo je uzvraćala udarce.
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Broj postova : 263
Zmajski novci : 6282

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptypet srp 03, 2009 9:14 pm

promatrajuci iza grmlja kako su Lu i Lo uređivale spilju, Lokica je ceznula za drustvom. posto je druge zmajeve vidjela samo jednom u zivotu nije znala sta da radi, tokliko toga im je htjela reci, ali nije se usudila izaci iz grmlja....i bas u trenutku kad je skupila dovoljno hrabrosti da izađe i dođe do ulaza spilje, vrana na drvetu iznad njene glave se prepala i uz graktnje odletila u zraz i prepala sve ostale zivotinje oko sebe(ukljucujuci i Lokici, kojoj je hrabrost naglo potonula u zemlju). zmajevi koji su bili u spilji culi cu komesanje i buku vani pa su svi naglo pogledali van, a Lokica se skamenila 2 cm od kraja grmlja.
[Vrh] Go down
Nemoilily
Fan
Fan
Nemoilily


Broj postova : 234
Zmajski novci : 7745

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptypet srp 03, 2009 9:56 pm

*Nešto dalje u šumi Šparuga je upravo dovršila večerat. Imala je sreče jer je uhvatila divlju svinju i napokon se nakon četri dana dobro najela.
Već je pala noč i na nebu su se vidjele zvjezde.
Šparuga je razmišljala o današnjem danu i njenim brojnim posjetama.*

"Svi ti zmajevi mogu letjet i slobodno se kretat, a ja cjelu godinu moram provodit u ovoj rupetini"

*Rekla je to naglas žaleči samu sebe. Dulje je vrjeme zavidjela drugim zmajevima koj se mogu slobodno kretat dok njena vrsta to njoj nije dopuštala.
To ju je podsjetilo na djetinjstvo, kao mala zmajica je uvjek bila drukčija što je starije, odrasle zmajeve zabrinjavalo. Naprimjer dok bi se njeni vršnjaci igrali zakopavajuči se pod zemljom i loveči sitne kukce i guštere ili bi se pak ljeno sunčali ona je trčala uokolo za malim životinjicama a ponekad bi se popela na stablo s niskim granama.*

*Razmišljanje joj je odjednom omeo mali ježič koji je protrčao nekoliko metara pored nje nestajući u mraku, izvan dohvata mjesečine*


"Dakle ove se jeseni selim..."
*rekla je sama sebi.
Odjednom su joj je pospane oči širom otvorile i toliko se naglo trzla da je skoro iskočila iz rupe*

"Znam! Nemoram se ja selit svake godine. Ja ću biti jedinstvena svoje vrste ja ću se selit kad mi to bude odgovaralo bez obzira na to koje je godišnje doba"

*Divila se sama sebi i svojoj zamisli, nije mogla prestat mislit na to. Po glavi su joj se počela vrtjet pitanja, kada da krenem, koliko dugo da putujem, dali je to najbolja ideja, što ako ja nisam jedina iznimka svoje vrste, di da se ponovo naselim,...
Napokon nakon dugog razmišljanja odlučila je krenut ovaj tjedan, bila je toliko uzbuđena da je pomislila kako bi bilo dobro da krene odmah sutra*

"Ok, ok bolje da sad odem spava, trebam biti odmorna za sutra"

*Več joj se jako spavalo. Lijanama je poravnala zemlju do svoje glave i zatim ju udobno položila na tlo među ruke*

"Laku noč svjete"



Zmajski klan - Page 2 Paruga
[Vrh] Go down
http://dragcave.net/user/nemilily
Anđelicha
Fan
Fan
Anđelicha


Broj postova : 293
Zmajski novci : 6026

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptysub srp 04, 2009 8:02 am

*Angie sakrivena u grmlju čula je svaku šprauginu riječ pa i tu da se
najvjerojatnije seli sutra...jedva se suzdrži da sad ne iskoči iz grma
i da se ne izdere na nju. Angie je htjela da ostane,ako je znala da
se ti zmajevi sele.*
''Idem malo prošetat'' *kaže tiho i uputi se prema
šumi. Noć je već stigla i zvijedzde su se razasule nebom. Angie je
zamišljeno išla sve dalje i dalje u šumu. Onda se odjednom trgne i...
shvati da se izgubila. S jedne strane šume je dopiralo zavijanje vukova,
koje joj se činilo jezovitije nego ikada. A s druge strane šumom se
prolomi pucanj i jecanje ranjenih životinja. Angie se uplaši kao nikad do
sada. Sklupča se pokraj jednog grma,u nadi da će ju pronaći netko od zmajeva.
[Vrh] Go down
Vale52
Fan
Fan
Vale52


Broj postova : 222
Zmajski novci : 6456

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptysub srp 04, 2009 9:56 am

*Odjednom Angie ugleda nešto veliko u mraku i opet se uplaši.Sad se već proširio neki vonj leša koji je posebno jako zaudarao,a moglo se čuti i mljackanje.A onda ugleda Vale sa zecom u ustima kako napola spava,a napola jede.Vale se okrene i ugleda dva zmaja-Angie i Angie!Bila ja pijana!Lovcima je ispala boca s vinom i ona je sad izgledala ko neki pijanac,zaudarala je malo po alkoholu malo po lešu,sline su joj curile,imala je podočnjake i mrmljala je nešto sebi u bradu.Kad ugleda Angie pita:"Ča ste se vi izgubili?Ma Angie,nisi mi rekla da imaš sestru blizanku!Drago mi je,kako se zoveš,stara?" i još nešto mrmljala što je više ličilo na podrig nego na riječi.Angie ju samo pogleda i krene za njom te ju upozori da su u blizini lovci i da se izgubila."Ma samo se vi držite mene,ići ćemo do Šparuge,znam di joj se nalazi špilja.A daj,reci više kako se zoveš,ti blizanko!!?".*
[Vrh] Go down
Anđelicha
Fan
Fan
Anđelicha


Broj postova : 293
Zmajski novci : 6026

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptysub srp 04, 2009 10:12 am

''nema bilaznke,Vale,samo ti je loše pa vidiš još jednu mene. Idemo
sada do Šparuge,hajde,pokaži put''
*reče sretna što je naišla Vale*
[Vrh] Go down
Vale52
Fan
Fan
Vale52


Broj postova : 222
Zmajski novci : 6456

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptysub srp 04, 2009 10:26 am

"Evo je."-reče Vale."ŠPAAAAAAAAAARUUUUGAAAAAAA!!!!ŠPARUGA!AJDE,VRIJEME ZA BUĐENJEEEEE!DOŠLI SU TI GOSTI!!!"(ljudi nemogu ćuti kako zmaj priča,tako da lovci nisu čuli kako se Vale dere)-rikne Vale,a Angie opet osjeti onaj zadah po lešu i vinu i osjeti se loše."Daj Vale,operi zube ili barem kupi žvakače!"-reče Angie ljutito.Šparuge se trgne i digne iz svoje rupe.Prvo ju je htijela ošamariti svojim cvijetom da dođe k sebi,a onda,kad ju je bolje pogledala,uplaši se."Što je njoj?"-upita Šparuga Angie."Pijana je.".I dok su ove raspravljale Vale se odjednom glasno sruši na pod sa zečetinom u ustima i vinom u glavi.Ove nisu ni skužile,ali Vale je napokon zaspala.
[Vrh] Go down
Nemoilily
Fan
Fan
Nemoilily


Broj postova : 234
Zmajski novci : 7745

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptysub srp 04, 2009 12:36 pm

*Šparuga nije više mogla spavat pored vonja koji je dopirao iz Valinih usta, okrenula se prema Angije*

"Šta vas dovodi ovdje ja bih malo spavala"

*Vale je počela glasno hrkat, Šparugi je to počelo ići na živce, pa se odlučila odmah počet otkopavat služeći se svim lijanama rukama i nogama. Za pet minuta se našla izvan rupe. Sa leđa su joj visile lijane na mjestu di su ostali zmajevi imali krila, noge su joj bile prljave od zemlje i ukočene (jer se nije dugo koristila njima). Angije se slatko nasmijala kad je vidjela Šparuginin mali repić kojim je veselo njihal*

"Vodi me do jezera htjela bi se okupat"

*Zamolila je Angije*


Zmajski klan - Page 2 Paruga2


Zadnja promjena: Nemoilily; sub srp 04, 2009 1:42 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://dragcave.net/user/nemilily
Anđelicha
Fan
Fan
Anđelicha


Broj postova : 293
Zmajski novci : 6026

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptysub srp 04, 2009 1:03 pm

''može,hajde za mnom'' *reče,ali usput je pozvala Lo i Lu da odvedu
Vale pokraj špilje,na sigurno. One su odmah dotrčale i odnjele Vale
koja je utonula u duboki san,i ništa ju nije moglo probuditi.
''evo jezero''
*Angie pokaže šapom u modro jezero što se sijalo na mjesečini.
''idem
se i ja okupati,s tobom. A što je s tvojim lijanima,možeš se kupati s njima?''
[Vrh] Go down
Nemoilily
Fan
Fan
Nemoilily


Broj postova : 234
Zmajski novci : 7745

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptysub srp 04, 2009 1:50 pm

"Naravno da mogu, ionako su mi jako prašnjave"

*Šparuga priđe vodi i oprezno počne ulazit.
Voda je bila hladna i osvježavajuća, Šparuga se brzo razbudila ćim je cjela uronila. Blato s njenog tjela se odmah ispralo. Jedino su je ukočene noge boljele ali je i njima sada bilo bolje. Polako je zažmirila i opušteno je nastavila plutati na vodi*
[Vrh] Go down
http://dragcave.net/user/nemilily
dragoness
Lovac
Lovac
dragoness


Broj postova : 105
Zmajski novci : 5774

Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Emptysub srp 04, 2009 2:50 pm

*pljus!shayney skoči u vodu*

"ovo je baš osvježavajuče....hmm.... a ako dodamo koji bor.... stavimo malo ukrasa..."

*razmišljala je shayney*

"bok šparuga!vidim da si sad van rupe..."

*reče shayney*
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zmajski klan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zmajski klan   Zmajski klan - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Zmajski klan
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Didica14,Zmajski klan

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dragon Cave Croatia :: Forum :: Arhiva-
Forum(o)Bir: