Dragon Cave Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Cave Croatia

Croatian Dragon Cave forum // Hrvatski Dragon Cave forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  LoginLogin  RegistracijaRegistracija  

 

 Škola, testovi, profesori...

Go down 
+12
Pekica
Stoorworm
Iwonchica ;)
Tar@
Vale52
Sankom
Nena
Lanchy
***Horses-Lover***
Slash Ligtning
Nemoilily
c(: elika c(:
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Tina
Veteran
Veteran
Tina


Broj postova : 342
Zmajski novci : 5597

Škola, testovi, profesori... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Škola, testovi, profesori...   Škola, testovi, profesori... - Page 2 Emptyuto lip 02, 2009 8:40 am

Oph...

Moja ekipa iz razreda je loooooooooodaaaa....Ali baš ih takve obožavam :)

Mrzimo ''radne'' subote....Obožawamo izlaske...Iako sve manje i manje izlazimo..Kraj je godine..Ispravljaju se ocjene..Ugl.znate već kako je to..

U početku(1.razredu)naša gimnazija ima taktiku da upiše sve učenike koji žele pohađati gimnaziju,i bilo nas je 45 u razredu...A sada nas je 17 :D

Za mene je to savršena taktika...

17=10 cura,7 dečki.

Najžalosnije je to što je već u 1.razredu pola cura nosilo dijete...Katastrofa!

Sad je samo najnormalnija ekipa kojoj to ne pada na pamet..
[Vrh] Go down
http://cookie-avatars.blog.hr
Gost
Gost




Škola, testovi, profesori... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Škola, testovi, profesori...   Škola, testovi, profesori... - Page 2 Emptysri lip 03, 2009 1:32 pm

glavno je da škola sada završava!!


zar ne?



ja prolazim s 5 nula LOL


danas mi je završila škola
[Vrh] Go down
Misty
Veteran
Veteran
Misty


Broj postova : 355
Zmajski novci : 6134

Škola, testovi, profesori... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Škola, testovi, profesori...   Škola, testovi, profesori... - Page 2 Emptysri lip 03, 2009 1:55 pm

koliko imaš godina?(warrior)


Blago se tebi Clara vas dečki brane , nama se ismijavaju
[Vrh] Go down
http://horselovers.forumotion.net/
lina_80
Novi član
Novi član
lina_80


Broj postova : 17
Zmajski novci : 5615

Škola, testovi, profesori... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Škola, testovi, profesori...   Škola, testovi, profesori... - Page 2 Emptyčet lip 11, 2009 8:55 am

meni je prekjučer završila nastava prošla sam s pet nulawarrior ima 12 godina ja znam.
to je bilo moje pa me prijateljica pitala da joj napravim pa sam joj dala warrior.zato što sam vidjela da se rok kazne približava kraju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Škola, testovi, profesori... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Škola, testovi, profesori...   Škola, testovi, profesori... - Page 2 Emptysub lip 27, 2009 6:46 pm

Mi smo najgori razred u školi.
Svi nas profači znaju i oni iz nižih i viših razreda.
Usput, nas kokoši je više nego dečkiju. XD
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Broj postova : 263
Zmajski novci : 6275

Škola, testovi, profesori... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Škola, testovi, profesori...   Škola, testovi, profesori... - Page 2 Emptysub lip 27, 2009 10:00 pm

Nemoilily je napisao/la:
joj kako mrzim sve debile i kretene iz svog razreda >_<
okolo kokodaću, deru ti se na uho, tuku nedužne, gađaju te svime mogućim, perverzni su (pogotovo prema curama), i nkog ne štede

Sankom je napisao/la:
vidjet ćete u srednjoj će vam se poboljšat razredi jer će te svi ibiti više manje na istom nivou

u pravu si *klanjam ti se*

pa sad... meni je skoro isto, dobro u osnovnoj nisam imala frendove tu imam cak 2... ja idem u dubravu u srednju """""" Dubrava- mafija"""""
- razred mi je ocajan, profesori- da ne pricam.... skola sam kaj se ne raspadne, ali drzi--- jbg... ali sve u svemu...... car(kak se kaze)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Škola, testovi, profesori... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Škola, testovi, profesori...   Škola, testovi, profesori... - Page 2 Emptyned lip 28, 2009 7:42 am

Nama je baš fora...Zbog ekpe...-.-
[Vrh] Go down
Vale52
Fan
Fan
Vale52


Broj postova : 222
Zmajski novci : 6449

Škola, testovi, profesori... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Škola, testovi, profesori...   Škola, testovi, profesori... - Page 2 Emptyned lip 28, 2009 1:19 pm

Ok,nisam bila potpuno iskrena s vama...

Moj razred je nekak...Hmmm...Oke,bolestan reklo bi se.
Ima nas 14 cura i 13 dečkiju=27
Naš razrednik je ozbiljno najbolji profesor u školi!Povjesničar je(iako ne radi dobro posao učitelja povjesti xD) i nažalost ove godine je otišo u mirovinu :(
Inače,dečki i cure nisu baš u predobrim odnosima...Ali kad jednog našeg zakvači neka ekipa iz višeg razreda svi im dođemo tamo i pizdimo što više možemo!
Makar nemam puno pravih prijatelja(imam samo 2) razred je sasvim ok.

Cure: ima kurva,ima štreberica,ima ludih(takva sam ja xD)
Dečki:Hmmm,oni su isto oke,ali ako mene zajebavaju i zovu me Struja samo zato jer imam majcu na kojoj piše "Electronic Music Prisoner" onda su zbilja jadni,nisu li?

Eto,takav je moj razred!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Škola, testovi, profesori... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Škola, testovi, profesori...   Škola, testovi, profesori... - Page 2 Emptyned lip 28, 2009 4:02 pm

Struja!!!!
Lol...Baš fora ime
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Broj postova : 263
Zmajski novci : 6275

Škola, testovi, profesori... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Škola, testovi, profesori...   Škola, testovi, profesori... - Page 2 Emptyned lip 28, 2009 10:07 pm

lol, pa kaj tome fali kod nas u razredu ima samo 2 decka i 20 cura(blazeni među zenama LOL )i mi molimo da nase profesore pokupi tramvaj(dobro ne sve, ali ovog ivanseka, jedva cekamo da ga negdje trkne tramvaj) ugl, profesori su nam opiceni. frikovi donesu u skolu alkohol i ispred njega piju i poslazu boce, frik nista..... daj ne.....i napijemo se pod nastavom, ono nemres se ni stajat, frik nista... e to su pravi profesori.... lol


Zadnja promjena: aky-mala; pon lip 29, 2009 9:37 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Škola, testovi, profesori... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Škola, testovi, profesori...   Škola, testovi, profesori... - Page 2 Emptypon lip 29, 2009 6:14 am

Lol...Fora
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Broj postova : 263
Zmajski novci : 6275

Škola, testovi, profesori... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Škola, testovi, profesori...   Škola, testovi, profesori... - Page 2 Emptypon lip 29, 2009 9:32 pm

jelda.... Twisted
[Vrh] Go down
Pekica
Fan
Fan
Pekica


Broj postova : 246
Zmajski novci : 6598

Zmajske karakteristike
Trade:
Škola, testovi, profesori... - Page 2 2uigk0g100/100Škola, testovi, profesori... - Page 2 35ckk94  (100/100)

Škola, testovi, profesori... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Škola, testovi, profesori...   Škola, testovi, profesori... - Page 2 Emptysub srp 11, 2009 11:06 am

Fora xD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Škola, testovi, profesori... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Škola, testovi, profesori...   Škola, testovi, profesori... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Škola, testovi, profesori...
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dragon Cave Croatia :: Forum :: Arhiva-
Forum(o)Bir: